Peru
| # | Race | Player | MMR ↕ | Winrate ↕ |
|---|---|---|---|---|
| 351 |
D
|
1 457 | 45 % | |
| 352 |
D
|
1 456 | 33 % | |
| 353 |
D
|
1 455 | 49 % | |
| 354 |
D
|
1 453 | 49 % | |
| 355 |
D
|
1 452 | 38 % | |
| 356 |
D
|
1 452 | 60 % | |
| 357 |
D−
|
1 451 | 38 % | |
| 358 |
D−
|
1 451 | 51 % | |
| 359 |
D−
|
1 450 | 54 % | |
| 360 |
D−
|
1 450 | 50 % | |
| 361 |
D−
|
1 449 | 45 % | |
| 362 |
D−
|
1 448 | 48 % | |
| 363 |
D−
|
1 448 | 40 % | |
| 364 |
D−
|
1 447 | 33 % | |
| 365 |
D−
|
1 447 | 38 % | |
| 366 |
D−
|
1 446 | 43 % | |
| 367 |
D−
|
1 445 | 43 % | |
| 368 |
D−
|
1 443 | 43 % | |
| 369 |
D−
|
1 443 | 61 % | |
| 370 |
D−
|
1 442 | 50 % | |
| 371 |
D−
|
1 441 | 33 % | |
| 372 |
D−
|
1 441 | 33 % | |
| 373 |
D−
|
1 439 | 47 % | |
| 374 |
D−
|
1 439 | 80 % | |
| 375 |
D−
|
1 438 | 46 % | |
| 376 |
D−
|
1 437 | 50 % | |
| 377 |
D−
|
1 436 | 42 % | |
| 378 |
D−
|
1 435 | 63 % | |
| 379 |
D−
|
1 435 | 50 % | |
| 380 |
D−
|
1 435 | 45 % | |
| 381 |
D−
|
1 434 | 47 % | |
| 382 |
D−
|
1 434 | 49 % | |
| 383 |
D−
|
1 434 | 53 % | |
| 384 |
D−
|
1 433 | 53 % | |
| 385 |
D−
|
1 432 | 46 % | |
| 386 |
D−
|
1 432 | 52 % | |
| 387 |
D−
|
1 432 | 44 % | |
| 388 |
D−
|
1 432 | 60 % | |
| 389 |
D−
|
1 430 | 49 % | |
| 390 |
D−
|
1 427 | 29 % | |
| 391 |
D−
|
1 426 | 53 % | |
| 392 |
D−
|
1 425 | 35 % | |
| 393 |
D−
|
1 425 | 54 % | |
| 394 |
D−
|
1 425 | 43 % | |
| 395 |
D−
|
1 424 | 46 % | |
| 396 |
D−
|
1 422 | 60 % | |
| 397 |
D−
|
1 421 | 43 % | |
| 398 |
D−
|
1 420 | 69 % | |
| 399 |
D−
|
1 419 | 51 % | |
| 400 |
D−
|
1 417 | 43 % |