Peru
| # | Race | Player | MMR ↕ | Winrate ↕ |
|---|---|---|---|---|
| 251 |
D+
|
1 558 | 51 % | |
| 252 |
D+
|
1 556 | 56 % | |
| 253 |
D+
|
1 555 | 59 % | |
| 254 |
D+
|
1 555 | 80 % | |
| 255 |
D+
|
1 553 | 60 % | |
| 256 |
D+
|
1 552 | 55 % | |
| 257 |
D+
|
1 550 | 46 % | |
| 258 |
D+
|
1 549 | 54 % | |
| 259 |
D+
|
1 548 | 51 % | |
| 260 |
D+
|
1 545 | 53 % | |
| 261 |
D+
|
1 545 | 40 % | |
| 262 |
D+
|
1 542 | 52 % | |
| 263 |
D+
|
1 541 | 57 % | |
| 264 |
D+
|
1 540 | 64 % | |
| 265 |
D+
|
1 536 | 47 % | |
| 266 |
D+
|
1 534 | 56 % | |
| 267 |
D+
|
1 532 | 51 % | |
| 268 |
D+
|
1 531 | 52 % | |
| 269 |
D+
|
1 531 | 80 % | |
| 270 |
D+
|
1 531 | 49 % | |
| 271 |
D+
|
1 530 | 48 % | |
| 272 |
D+
|
1 530 | 67 % | |
| 273 |
D+
|
1 525 | 51 % | |
| 274 |
D+
|
1 524 | 60 % | |
| 275 |
D+
|
1 523 | 50 % | |
| 276 |
D+
|
1 522 | 40 % | |
| 277 |
D+
|
1 522 | 44 % | |
| 278 |
D+
|
1 521 | 49 % | |
| 279 |
D+
|
1 520 | 59 % | |
| 280 |
D+
|
1 518 | 56 % | |
| 281 |
D+
|
1 517 | 44 % | |
| 282 |
D+
|
1 516 | 49 % | |
| 283 |
D+
|
1 516 | 51 % | |
| 284 |
D+
|
1 516 | 47 % | |
| 285 |
D+
|
1 515 | 50 % | |
| 286 |
D+
|
1 515 | 55 % | |
| 287 |
D+
|
1 514 | 50 % | |
| 288 |
D+
|
1 513 | 60 % | |
| 289 |
D+
|
1 513 | 51 % | |
| 290 |
D+
|
1 511 | 50 % | |
| 291 |
D+
|
1 510 | 51 % | |
| 292 |
D+
|
1 508 | 50 % | |
| 293 |
D+
|
1 508 | 57 % | |
| 294 |
D+
|
1 508 | 80 % | |
| 295 |
D
|
1 505 | 50 % | |
| 296 | 1 505 | 71 % | ||
| 297 |
D
|
1 504 | 43 % | |
| 298 |
D
|
1 502 | 60 % | |
| 299 |
D
|
1 501 | 50 % | |
| 300 |
D
|
1 501 | 42 % |