Peru
| # | Race | Player | MMR ↕ | Winrate ↕ |
|---|---|---|---|---|
| 201 |
C−
|
1 611 | 56 % | |
| 202 |
C−
|
1 610 | 47 % | |
| 203 |
C−
|
1 610 | 59 % | |
| 204 |
C−
|
1 609 | 63 % | |
| 205 |
C−
|
1 609 | 51 % | |
| 206 |
C−
|
1 609 | 59 % | |
| 207 |
C−
|
1 609 | 67 % | |
| 208 |
C−
|
1 608 | 55 % | |
| 209 |
C−
|
1 605 | 53 % | |
| 210 |
C−
|
1 603 | 51 % | |
| 211 |
C−
|
1 599 | 48 % | |
| 212 |
C−
|
1 598 | 58 % | |
| 213 |
C−
|
1 596 | 44 % | |
| 214 |
C−
|
1 595 | 52 % | |
| 215 |
C−
|
1 594 | 48 % | |
| 216 |
C−
|
1 594 | 52 % | |
| 217 |
C−
|
1 592 | 51 % | |
| 218 |
C−
|
1 592 | 51 % | |
| 219 |
C−
|
1 592 | 63 % | |
| 220 |
C−
|
1 590 | 56 % | |
| 221 |
C−
|
1 589 | 62 % | |
| 222 |
C−
|
1 588 | 50 % | |
| 223 |
C−
|
1 587 | 52 % | |
| 224 |
C−
|
1 585 | 60 % | |
| 225 |
C−
|
1 584 | 50 % | |
| 226 |
C−
|
1 584 | 57 % | |
| 227 |
C−
|
1 583 | 38 % | |
| 228 |
C−
|
1 582 | 60 % | |
| 229 |
C−
|
1 580 | 42 % | |
| 230 |
C−
|
1 577 | 59 % | |
| 231 |
C−
|
1 577 | 55 % | |
| 232 |
C−
|
1 576 | 46 % | |
| 233 |
C−
|
1 575 | 60 % | |
| 234 |
C−
|
1 574 | 58 % | |
| 235 |
C−
|
1 574 | 53 % | |
| 236 |
C−
|
1 574 | 80 % | |
| 237 |
C−
|
1 574 | 52 % | |
| 238 |
C−
|
1 572 | 55 % | |
| 239 |
C−
|
1 572 | 80 % | |
| 240 |
C−
|
1 571 | 54 % | |
| 241 |
C−
|
1 567 | 67 % | |
| 242 |
C−
|
1 567 | 64 % | |
| 243 |
C−
|
1 567 | 58 % | |
| 244 |
C−
|
1 566 | 67 % | |
| 245 |
C−
|
1 566 | 60 % | |
| 246 |
C−
|
1 566 | 53 % | |
| 247 |
C−
|
1 566 | 52 % | |
| 248 |
C−
|
1 565 | 52 % | |
| 249 |
C−
|
1 563 | 54 % | |
| 250 |
C−
|
1 563 | 43 % |