Peru
| # | Race | Player | MMR ↕ | Winrate ↕ |
|---|---|---|---|---|
| 151 |
C
|
1 679 | 60 % | |
| 152 |
C
|
1 679 | 80 % | |
| 153 |
C
|
1 677 | 51 % | |
| 154 |
C
|
1 673 | 57 % | |
| 155 |
C
|
1 672 | 64 % | |
| 156 |
C
|
1 669 | 54 % | |
| 157 |
C
|
1 666 | 40 % | |
| 158 |
C
|
1 665 | 80 % | |
| 159 |
C
|
1 663 | 60 % | |
| 160 |
C
|
1 663 | 57 % | |
| 161 |
C
|
1 662 | 57 % | |
| 162 |
C
|
1 661 | 56 % | |
| 163 |
C
|
1 658 | 80 % | |
| 164 |
C
|
1 657 | 60 % | |
| 165 |
C
|
1 655 | 47 % | |
| 166 |
C
|
1 655 | 67 % | |
| 167 | 1 655 | 53 % | ||
| 168 |
C
|
1 655 | 80 % | |
| 169 |
C
|
1 654 | 55 % | |
| 170 |
C
|
1 654 | 60 % | |
| 171 |
C
|
1 652 | 58 % | |
| 172 |
C
|
1 650 | 69 % | |
| 173 |
C
|
1 649 | 75 % | |
| 174 |
C
|
1 648 | 48 % | |
| 175 |
C
|
1 648 | 80 % | |
| 176 |
C
|
1 644 | 50 % | |
| 177 |
C
|
1 642 | 52 % | |
| 178 |
C
|
1 642 | 80 % | |
| 179 |
C
|
1 639 | 56 % | |
| 180 |
C
|
1 637 | 60 % | |
| 181 |
C
|
1 636 | 60 % | |
| 182 |
C
|
1 634 | 57 % | |
| 183 |
C
|
1 632 | 43 % | |
| 184 |
C
|
1 631 | 73 % | |
| 185 |
C
|
1 631 | 57 % | |
| 186 |
C
|
1 630 | 59 % | |
| 187 |
C
|
1 629 | 60 % | |
| 188 |
C
|
1 628 | 53 % | |
| 189 |
C
|
1 626 | 52 % | |
| 190 |
C
|
1 626 | 63 % | |
| 191 |
C−
|
1 619 | 60 % | |
| 192 |
C−
|
1 618 | 56 % | |
| 193 |
C−
|
1 616 | 67 % | |
| 194 |
C−
|
1 613 | 52 % | |
| 195 |
C−
|
1 613 | 52 % | |
| 196 |
C−
|
1 612 | 69 % | |
| 197 |
C−
|
1 612 | 75 % | |
| 198 |
C−
|
1 611 | 53 % | |
| 199 |
C−
|
1 611 | 56 % | |
| 200 |
C−
|
1 610 | 47 % |