Peru
| # | Race | Player | MMR ↕ | Winrate ↕ |
|---|---|---|---|---|
| 551 |
E
|
1 279 | 29 % | |
| 552 |
E
|
1 278 | 17 % | |
| 553 |
E
|
1 277 | 25 % | |
| 554 |
E
|
1 274 | 48 % | |
| 555 |
E
|
1 274 | 40 % | |
| 556 |
E
|
1 270 | 44 % | |
| 557 |
E
|
1 270 | 39 % | |
| 558 |
E
|
1 270 | 33 % | |
| 559 |
E
|
1 269 | 40 % | |
| 560 |
E
|
1 269 | 47 % | |
| 561 |
E
|
1 269 | 35 % | |
| 562 |
E
|
1 268 | 45 % | |
| 563 |
E
|
1 268 | 39 % | |
| 564 |
E
|
1 268 | 43 % | |
| 565 |
E
|
1 267 | 33 % | |
| 566 |
E
|
1 266 | 20 % | |
| 567 |
E
|
1 265 | 48 % | |
| 568 |
E
|
1 265 | 35 % | |
| 569 |
E
|
1 264 | 45 % | |
| 570 |
E
|
1 262 | 39 % | |
| 571 |
E
|
1 261 | 43 % | |
| 572 |
E
|
1 261 | 58 % | |
| 573 |
E
|
1 261 | 39 % | |
| 574 |
E
|
1 258 | 38 % | |
| 575 |
E
|
1 257 | 46 % | |
| 576 |
E
|
1 257 | 49 % | |
| 577 |
E
|
1 256 | 60 % | |
| 578 |
E
|
1 252 | 46 % | |
| 579 |
E
|
1 251 | 33 % | |
| 580 |
E
|
1 250 | 45 % | |
| 581 |
E
|
1 249 | 44 % | |
| 582 |
E
|
1 249 | 27 % | |
| 583 |
E
|
1 248 | 38 % | |
| 584 |
E
|
1 247 | 14 % | |
| 585 |
E
|
1 246 | 38 % | |
| 586 |
E
|
1 245 | 44 % | |
| 587 |
E
|
1 245 | 45 % | |
| 588 |
E
|
1 244 | 17 % | |
| 589 |
E−
|
1 239 | 51 % | |
| 590 |
E−
|
1 237 | 20 % | |
| 591 |
E−
|
1 237 | 44 % | |
| 592 |
E−
|
1 236 | 46 % | |
| 593 |
E−
|
1 236 | 0 % | |
| 594 |
E−
|
1 235 | 46 % | |
| 595 |
E−
|
1 232 | 40 % | |
| 596 |
E−
|
1 226 | 38 % | |
| 597 |
E−
|
1 226 | 35 % | |
| 598 |
E−
|
1 226 | 35 % | |
| 599 |
E−
|
1 225 | 47 % | |
| 600 |
E−
|
1 225 | 44 % |