Peru
| # | Race | Player | MMR ↕ | Winrate ↕ |
|---|---|---|---|---|
| 501 |
E+
|
1 326 | 46 % | |
| 502 |
E+
|
1 325 | 55 % | |
| 503 |
E+
|
1 325 | 20 % | |
| 504 |
E+
|
1 324 | 49 % | |
| 505 |
E+
|
1 324 | 40 % | |
| 506 |
E+
|
1 323 | 48 % | |
| 507 |
E+
|
1 323 | 50 % | |
| 508 |
E+
|
1 321 | 45 % | |
| 509 |
E+
|
1 321 | 51 % | |
| 510 |
E+
|
1 321 | 50 % | |
| 511 |
E+
|
1 321 | 29 % | |
| 512 |
E+
|
1 320 | 45 % | |
| 513 |
E
|
1 318 | 48 % | |
| 514 |
E
|
1 318 | 17 % | |
| 515 |
E
|
1 317 | 47 % | |
| 516 |
E
|
1 316 | 45 % | |
| 517 |
E
|
1 316 | 60 % | |
| 518 |
E
|
1 314 | 29 % | |
| 519 |
E
|
1 314 | 29 % | |
| 520 |
E
|
1 313 | 47 % | |
| 521 |
E
|
1 312 | 20 % | |
| 522 |
E
|
1 311 | 50 % | |
| 523 |
E
|
1 310 | 20 % | |
| 524 |
E
|
1 310 | 42 % | |
| 525 |
E
|
1 309 | 17 % | |
| 526 |
E
|
1 309 | 44 % | |
| 527 |
E
|
1 308 | 50 % | |
| 528 |
E
|
1 308 | 33 % | |
| 529 |
E
|
1 307 | 38 % | |
| 530 |
E
|
1 306 | 40 % | |
| 531 |
E
|
1 305 | 45 % | |
| 532 |
E
|
1 304 | 47 % | |
| 533 |
E
|
1 304 | 57 % | |
| 534 |
E
|
1 304 | 40 % | |
| 535 |
E
|
1 301 | 42 % | |
| 536 |
E
|
1 301 | 56 % | |
| 537 |
E
|
1 299 | 36 % | |
| 538 |
E
|
1 295 | 46 % | |
| 539 |
E
|
1 294 | 50 % | |
| 540 |
E
|
1 294 | 20 % | |
| 541 |
E
|
1 292 | 17 % | |
| 542 |
E
|
1 291 | 37 % | |
| 543 |
E
|
1 289 | 80 % | |
| 544 |
E
|
1 288 | 47 % | |
| 545 |
E
|
1 288 | 39 % | |
| 546 |
E
|
1 288 | 56 % | |
| 547 |
E
|
1 286 | 38 % | |
| 548 |
E
|
1 282 | 45 % | |
| 549 |
E
|
1 282 | 43 % | |
| 550 |
E
|
1 280 | 13 % |