Peru
| # | Race | Player | MMR ↕ | Winrate ↕ |
|---|---|---|---|---|
| 51 |
B
|
1 849 | 80 % | |
| 52 |
B
|
1 847 | 59 % | |
| 53 |
B
|
1 846 | 83 % | |
| 54 |
B
|
1 845 | 86 % | |
| 55 |
B
|
1 843 | 65 % | |
| 56 |
B
|
1 842 | 77 % | |
| 57 |
B
|
1 839 | 56 % | |
| 58 |
B−
|
1 836 | 64 % | |
| 59 |
B−
|
1 835 | 58 % | |
| 60 |
B−
|
1 835 | 80 % | |
| 61 |
B−
|
1 832 | 83 % | |
| 62 |
B−
|
1 832 | 56 % | |
| 63 |
B−
|
1 828 | 67 % | |
| 64 |
B−
|
1 827 | 60 % | |
| 65 |
B−
|
1 825 | 54 % | |
| 66 |
B−
|
1 824 | 54 % | |
| 67 |
B−
|
1 824 | 59 % | |
| 68 |
B−
|
1 821 | 64 % | |
| 69 |
B−
|
1 818 | 67 % | |
| 70 |
B−
|
1 816 | 57 % | |
| 71 |
B−
|
1 816 | 55 % | |
| 72 |
B−
|
1 815 | 61 % | |
| 73 |
B−
|
1 810 | 65 % | |
| 74 |
B−
|
1 809 | 57 % | |
| 75 |
B−
|
1 808 | 80 % | |
| 76 |
B−
|
1 808 | 67 % | |
| 77 |
B−
|
1 807 | 53 % | |
| 78 |
B−
|
1 806 | 80 % | |
| 79 |
B−
|
1 802 | 56 % | |
| 80 |
B−
|
1 800 | 63 % | |
| 81 |
B−
|
1 798 | 80 % | |
| 82 |
B−
|
1 796 | 57 % | |
| 83 |
B−
|
1 796 | 55 % | |
| 84 |
B−
|
1 792 | 75 % | |
| 85 |
B−
|
1 790 | 100 % | |
| 86 |
B−
|
1 788 | 100 % | |
| 87 |
B−
|
1 788 | 55 % | |
| 88 |
B−
|
1 787 | 56 % | |
| 89 |
B−
|
1 786 | 51 % | |
| 90 |
B−
|
1 786 | 75 % | |
| 91 |
B−
|
1 785 | 53 % | |
| 92 |
B−
|
1 784 | 63 % | |
| 93 |
B−
|
1 781 | 61 % | |
| 94 |
B−
|
1 778 | 60 % | |
| 95 |
B−
|
1 777 | 59 % | |
| 96 |
B−
|
1 775 | 53 % | |
| 97 |
B−
|
1 775 | 55 % | |
| 98 |
B−
|
1 774 | 50 % | |
| 99 |
B−
|
1 774 | 67 % | |
| 100 |
B−
|
1 769 | 80 % |